LottoLand Examinați 2022

Lottoland a fost o destinație populară pentru jucătorii de loterie online de ani de zile. Platforma a fost înființată în 2013 și ea permite utilizatorilor să parieze pe rezultat pe numeroase jocuri loto din întreaga lume. Aruncă o privire asupra noastră Lottoland recenzie care descrie atât avantajele, cât și dezavantajele acestui furnizor!

Evaluare
Evaluarea de ansamblu
4.6 / 5
Încredere
4.8 / 5
Mobil
4.8 / 5
Suport
4.7 / 5
jocuri
4.8 / 5
Experiență
4.7 / 5
Plăţile
4.5 / 5
De ce ne place LottoLand?
Limbi de asistență

Engleză, Deutsch, slovacă, poloneză, portugheză (Brazilia), japoneză, maghiară, suedeză

LottoLand Avantaje dezavantaje

33 de loterie globale disponibile

Lottoland oferă multe loterie - au 33 de extrageri din Europa, Africa, Asia, Australia și America de Nord și de Sud. Cele mai populare alegeri, cum ar fi Powerball și EuroMillions, sunt acolo și puteți încerca și jocuri la scară mică, care nu sunt mai puțin atractive.

Pentru a condimenta lucrurile, LottoLand De asemenea, oferă joc sindical. Jocul ca parte a unui sindicat crește semnificativ șansele de câștig și, în acest moment, LottoLand oferă joc de sindicat pentru 15 loterie, inclusiv Powerball, MegaMillions, LottoPlus și multe altele.

LoterieNumăr de liniiNumăr de acțiuni
Superdraw112115
Powerball 500132150
Loto irlandez 630630150
MegaMillions 10001008158
MegaMillions 500504100
MegaMillions 250252100
Powerball 10001008145
Powerball 750756156
Powerball 250252100
EuroJackpot 100105105
Loto irlandez 210210150
Loto irlandez 420420150
Loto Plus 210210210
Loto Plus 63063081
Loto x5 Mai mult1410
Lotto x5 Boost5655
Loto x5 MAXI504100

În afară de sindicatele de loterie și extragerile populare de loterie, LottoLand oferă, de asemenea, jocuri interactive precum bingo, sloturi, jocuri de masă, lozuri și alte jocuri cu jackpot. Există și o secțiune de pariuri sportive la LottoLand, care rotunjește jocurile oferite.

LoteriePreț pe linie/pariu
EuroMillions€ 3
EuroJackpot€ 2
US PowerBall€ 3.5
US MegaMillions€ 3.5
El Gordo€ 19.99
Germania Lotto€ 1.25
SuperEnaLotto€ 2
6/49 GO€ 1.20
Polonia Mini Lotto€ 0.50
Loto Franței-
Cash4Life€ 2.50
Kenow€ 1
Lotto austriac-
Irlandeză Lotto-
Lotto Suedez Plus€ 3
Milioane Lumii€ 10
Keno german€ 1.75
Brazilia Quina-
Brazilia Mega Sena-
Multi Keno€ 1.20

Vă rugăm să rețineți că ofertele de loterie pot varia de la o țară la alta. Site-ul web are 11 versiuni diferite pentru anumite regiuni ale lumii.

The lotters-ar putea să fie punctul central al nostru Lottoland recenzie, dar platforma oferă și alte jocuri. Vă puteți bucura de cărți zero și jocuri de cazino și puteți paria pe sport pe acest site web. Un singur cont pentru toate aceste eforturi permite platformei să vă îndeplinească toate nevoile de joc.

Cum se LottoLand Muncă?

LottoLand nu este un site de loto în sensul clasic al cuvântului. Vă puteți aștepta să cumpărați bilete la extragerile reale ale loteriei prin intermediul site-ului, dar LottoLand nu merge asa. De fapt, LottoLand este un site de pariuri la loterie unde pariezi pe rezultatul extragerii în loc să participi la extragerea efectivă a loteriei.

Nu există restricții geografice, astfel încât să puteți paria pe rezultatul oricăreia dintre loteriile oferite. Interesant este că există nu cumpărați bilete de loterie prin intermediul site-ului. După ce ți-ai creat contul gratuit, poți selecta the lottery draw pe care doriți să pariați și plasați pariul. Permite mai multă libertate pt LottoLand pentru a oferi membrilor săi.  

Dacă câștigi, ta câștigurile vor fi plătite din LottoLand, nu operatorul oficial de loterie. Compania are o poliță de asigurare care le permite să plătească sumele masive de jackpot. Au o potrivire a prețurilor în care oferă aceleași plăți pentru fiecare nivel de premiu ca the lottery operatori. Trebuie să reținem că există reguli de plată pentru fiecare pariu, așa că trebuie să le citiți înainte de a plasa pariul.

Cum se joacă LottoLand?

Dacă vrei să pariezi pe Lottoland, trebuie să creați un cont gratuit. De îndată ce adăugați fonduri la acesta, puteți alege dintr-o serie de loterii oferite de furnizor. Alegeți numerele dorite și pariați pe the lotterrezultatul lui y. Puteți alege abonamente, pachete și sindicat de asemenea, oferte.

Carduri răzuibile

Odată ce sunteți mulțumit de alegere, finalizați tranzacția pentru a paria. Nu mai rămâne decât să așteptați tragerea la sorți și să vedeți dacă ați câștigat.

Cum să vă înregistrați și să utilizați LottoLand

  1. Deschideți LottoLand
  2. Faceți clic pe butonul verde Înregistrare din colțul din dreapta sus
  3. Introduceți informațiile necesare în fereastra pop-up: e-mail, parolă, titlu, nume, data nașterii, adresă, cod poștal și oraș
  4. Adăugați țara dvs. și faceți clic pe butonul Creare cont nou
  5. Veți fi conectat automat LottoLand
  6. Încărcați soldul contului depunând bani folosind Neteller, Visa, Mastercard, UPI, Rupay sau Netbanking
  7. Alege the lottery/joc pe care doriți să îl jucați, selectați numărul de pariuri/linii și alegeți-vă numerele
  8. Veți primi întotdeauna un e-mail de confirmare cu intrarea dvs.

Fiecare nou LottoLand membrul este eligibil pentru a primi un pariu gratuit la înscrierea pe platformă. Pentru a obține pariul gratuit, trebuie să:

  • Să aibă cel puțin 18 ani (21 în unele țări)
  • Trăiți într-o țară în care pariurile la loto sunt permise
  • Crearea unei LottoLand cont pentru prima dată.

Odată ce te înscrii la LottoLand, pariul tău gratuit te va aștepta în meniul Contul meu și îl poți folosi pentru a plasa un pariu la loto la o loterie la alegere.

Face Lottoland Dispuneți de o interfață ușor de utilizat?

Când vine vorba de grafica site-ului, lucrurile nu pot deveni mai simple decât Lottolandinterfața. Pagina de pornire va afișa imediat jocuri și jackpot-uri populare. Meniul de sus listează mai multe loterii și linkuri specificate alte jocuri pe care le poți juca pe site.

Pagina principala

Întregul proces este simplu și chiar și cei fără experiență ar trebui să se simtă confortabil. Platforma este disponibilă în mai multe limbi. Nu ezitați să vă alegeți limba maternă pentru a vă simți mai acasă atunci când utilizați site-ul.

Caracteristici majore ale Lottoland aplicaţia

Dacă te grăbești să cumpărați bilete de loterie, un telefon mobil permite pariuri de oriunde. Indiferent dacă sunteți în autobuz sau faceți o pauză la serviciu (nu vom spune), puteți folosi dispozitivele mobile pentru a juca loto.

Pentru a te ajuta cu asta, Lottoland a creat un site web compatibil cu dispozitivele mobile. Totuși, pentru cea mai bună experiență de utilizare, luați în considerare descărcarea aplicațiilor Android sau iOS. Aplicațiile sunt gratuite și pot fi descărcate cu ușurință de pe site-ul oficial LottoLand site-ul și puteți folosi același cont pentru a juca the lottery.

LottoLand aplicația mobilă a câștigat premiul pentru cea mai bună aplicație Lotto în 2015 la Gaming App Awards. Deși nu se mai găsește pe Google Play, aplicația pentru Android poate fi descărcată de pe site-ul oficial. Iată ce trebuie să faceți pentru a instala și utiliza LottoLand app:

  • Conectați-vă la dvs. LottoLand cont
  • Dati click pe LottoLand aplicația în meniul secundar din partea de jos a paginii
  • Lăsați aplicația să se descarce și să se instaleze pe dispozitivul dvs
  • Deschideți aplicația și începeți să plasați pariuri pe unele dintre cele mai faimoase loterie din întreaga lume

Beneficiile utilizării LottoLand Mobile App

LottoLand Mobile App este proiectat să urmeze același design ca și site-ul web pentru desktop, dar are caracteristici care merită să aibă:

  • Proces de conectare cu un singur clic – nu va trebui să vă conectați în mod constant LottoLand, deoarece vă puteți conecta folosind o metodă biometrică, cum ar fi amprenta
  • Depuneri și retrageri rapide – aplicația vă permite să faceți depuneri ușoare și să salvați metoda de depunere preferată în aplicație
  • Joacă la loteria ta preferată oricând, în orice loc – frumusețea aplicațiilor mobile este că poți accesa jocul tău favorit de loterie oricând și în orice loc.

UI mobil

Lottoland oferă un site web pentru dispozitive mobile. Pentru cea mai bună experiență, luați în considerare descărcarea aplicației Android sau iOS pentru telefon, tabletă sau alt dispozitiv portabil. Aceste aplicații sunt gratuite și puteți utiliza același cont pentru a juca the lottery.

Lottoland Cupoane, promoții și coduri de reducere

În timp ce depuneți fonduri în contul dvs., puteți valorifica codurile promoționale. Aceste coduri vă pot aduce un bonus, ceea ce înseamnă mai mulți bani pe care să pariați the lottery.

Platforma oferă și promoții speciale Jackpot. Acest lucru ar putea crește jackpotul în comparație cu the lottery extrage. Le permite jucătorilor să câștige sume chiar mai mari decât se aștepta și este cel mai bun pentru cei care așteaptă cu nerăbdare cum să câștige the lottery.

NumberShield este o altă caracteristică promoțională fascinantă oferită de site. Dacă protejați o combinație, asta înseamnă că nu trebuie să împărțiți jackpotul. Suma nu este importantă și nici numărul jucătorilor cu aceleași numere. Veți primi întreaga sumă jackpot care a fost specificată înainte de începerea extragerii.

LottoLand Program de fidelizare

LottoLand rulează un program de fidelizare pentru membrii săi. Este un program în care platforma își premiază membrii pentru activitatea lor și are trei niveluri, Argint, aur și diamant.

Nivelurile vin cu diferite avantaje și acestea sunt determinate de utilizator activitatea pe platformă, câte pariuri au plasat și timpul de la ultima lor activitate LottoLand.

Unele dintre beneficiile programului de fidelitate VIP LottoLand includ:

  • Extrageri cu premii VIP
  • Gif-uri pentru ocazii speciale
  • Promoții și bonusuri personalizate
  • Manager de cont personal

Modalități de plată la Lottoland

Lottoland oferă în total opt metode de plată. Cu toate acestea, nu toate sunt disponibile în fiecare țară. Șansele sunt că puteți utiliza cele mai populare opțiuni de plată oriunde. Asta înseamnă Visa și MasterCard, inclusiv cardurile de credit și de debit, precum și Skrill și Neteller.

LottoLand Metode de plata

Dacă efectuați un transfer bancar, va trebui să așteptați până la două zile lucrătoare pentru ca fondurile să apară. Vestea bună este că Lottoland va adăuga un bonus de 3% pentru a-l merita.

Metoda de plată pentru depoziteTimp mediu de procesare
Card de debit / creditInstant (online)
Debit direct SEPAInstant (online)
Transfer bancarInstant (online)
E-portofeleInstant (online)

VizaNETELLERPaysafecardmult mai bine
MasterCardSkrillCash2CodeTransfer bancar

Cum să retragi bani din LottoLand?

Orice LottoLand câștigătorul poate solicita retragerea câștigurilor din secțiunea Tranzacțiile mele din meniul contului. Cele două metode principale de retragere sunt cardul de debit/credit și transferul bancar. Vă rugăm să rețineți că jucătorii cu conturi verificate pot solicita plăți, așa cum LottoLand aderă la politicile KYC/AML.

Ar trebui să urmați acești pași pentru a vă retrage câștigurile din LottoLand:

  1. Conectați-vă la dumneavoastră LottoLand cont
  2. Sub Contul meu, faceți clic pe Tranzacțiile mele
  3. Selectați metoda de retragere disponibilă și suma pe care doriți să o retrageți
  4. Completează instrucțiunile de pe ecran
  5. Faceți clic pe Retrage și banii ar trebui să fie în contul dvs. de la 1 la 5 zile

Metoda de plată pentru retrageriTimp mediu de procesare
Card de debit / credit3-5 zile
Transfer bancar1-3 zile

LottoLand Regulile de plată

LottoLand aderă la politicile KYC/AML și pot permite retragerea de fonduri doar persoanelor cu conturi verificate. Vă puteți verifica LottoLand cont folosind dovada identității și dovada adresei adecvate:

  • buletin
  • Paşaport
  • Permis de conducere
  • Factura de utilitati
  • Factura fiscală

Lottoland Termene și condiții

Lottoland susține un număr imens de țări. Cu toate acestea, asigurați-vă că țara dvs. este pe listă, astfel încât să puteți crea un cont pe site. În plus, trebuie să îndepliniți cerința de vârstă legală. Acest lucru depinde de țara dvs. și poate merge de la 18 la 21 de ani.

Este esențial să rețineți că nu puteți crea mai multe conturi. O singură persoană poate aplica doar pentru un singur cont. Oricine este conectat la Lottoland (adică membrii familiei) nu este permis să joace pe site.

Lottoland Castigatori jackpot

Lottoland este mândru de cel mai mare câștigător de jackpot al său din istoria site-ului. Monumentalul premiu a fost acordat în 2018 unei doamne pe nume Christina din Berlin, care a pariat pe LottoLand pe EuroMillions la loterie și a câștigat 79 de milioane de lire sterline sau aproape 90 de milioane de euro.

LottoLand Câştigător

Credit: Lottoland

Un alt norocos Lottoland câștigătorul a fost un anume Matt, care a câștigat un € 22 milioane de euro LottoLand pariu. LottoLand l-a adus în Gibraltar pentru o ședință foto pe un iaht, unde și-a adunat și câștigurile. Site-ul se laudă cu mândrie că au plătit peste 110 milioane de euro membrilor săi. Un anume Mr. S a câștigat 1 milion de lire sterline la un pariu Keno LottoLand.

LottoLand Câștigătorul I

Credit: Lottoland

Serviciu clienți

Înainte de a contacta agenții clienți, puteți vizita secțiunea FAQ. Deși nu este deosebit de bogat, conține răspunsuri la întrebări de bază despre site. Dacă nu găsiți un răspuns acolo, este timpul să ajungeți Lottoland îngrijirea clienților.

Lottoland Suport

Cea mai rapidă modalitate de a contacta asistența pentru clienți este să folosiți chatul live. Cu toate acestea, agenții lucrează numai în timpul orelor limitate, iar aceștia sunt:

  • Luni până vineri: 12:11 - XNUMX:XNUMX CET
  • Sâmbătă: 12 AM - 8 AM și 9:30 AM - 5:30 PM CET
  • Duminică: 1 AM - 9 AM și 9:30 AM - 5:30 PM CET

Alternativ, puteți trimite site-ului un mesaj cu întrebarea dvs.. În funcție de programul de lucru, aceștia ar putea răspunde imediat sau va trebui să așteptați până la 24 de ore. Oficialul LottoLand adresa de e-mail este [e-mail protejat], dar există altele suplimentare pentru diferitele ţări în care LottoLand își oferă serviciile.

Is LottoLand Un site înșelătorie sau legitim?

Când vă gândiți să vă alăturați unui site de loterie online, o întrebare care apare întotdeauna este legitimitatea site-ului. Aici vorbim despre LottoLand - A site online legitim fondat în 2013, cu compania proprietară cu sediul în Gibraltar. Are licențe active de la Comisia pentru jocuri de noroc din Regatul Unit și Asociația de pariuri și jocuri din Gibraltar. Site-ul este reglementate de Comisia pentru jocuri de noroc din Marea Britanie, unul dintre cele mai reputate organisme de conducere din industrie, dar are și licențe de la alte autorități de renume:

  • Comisia pentru jocuri de noroc din Marea Britanie
  • Republica Irlanda
  • Guvernul Teritoriilor de Nord
  • Asociația de pariuri și jocuri din Gibraltar

 Mai jos sunt instantanee ale LottoLandlicențele din Marea Britanie și Gibraltar.

LottoLand este cel mai mândru de faptul că au a plătit toate jackpot-urile câștigate de membrii lor. Demonstrează că site-ul este demn de încredere și de încredere și își păstrează cuvântul.

LottoLand are de asemenea un certificat SSL activ pe site-ul lor, asigurându-se că toate datele utilizatorilor sunt păstrate în siguranță, securizate și criptate. Utilizatorii pot depune liber bani pe site, pot juca jocuri și, dacă câștigă, își vor primi premiile, tot timpul, datele lor private vor rămâne criptate și securizate.

Dupa citit LottoLandPolitica de confidențialitate, este evident că au toate bazele acoperite și, deși colectează o mulțime de date generate de utilizatori, ei spun că nu o împărtășesc cu terți. De asemenea, site-ul îi sfătuiește pe membrii săi să creeze parole sigure și să nu le partajeze LottoLand conturi cu oricine.

Dacă câștig la LottoLand, De unde provin banii premiului?

LottoLand funcționează pe baza unui model de pariere. Achiziționați un „bilet”, dar pariați de fapt pe un anumit rezultat. Dacă rezultatul este cel câștigător, câștigi același premiu ca și când ai juca the lottery. LottoLand folosește un model de asigurare pentru a acoperi câștigurile mari și plătește din propriile buzunare pentru câștiguri mai mici. Ei dețin în prezent recordul mondial Guinness pentru cea mai mare plată pentru jocuri de noroc, la 90 de milioane de euro.

Lottoland ÎNTREBĂRI FRECVENTE

Cum pot fi sigur că voi primi câștigurile mele?
Lottoland are mai multe licențe de joc de la autoritățile competente. Compania lucrează de ani de zile și respectă toate reglementările. Aceasta este o garanție că veți primi toate câștigurile. De asemenea, puteți verifica cât durează să obții banii, după ce a câștigat.

Biletul meu va intra în extragerea oficială?
În loc să intre the lotterdesenezi, Lottoland vă permite să pariați pe the lotterrezultatul lui y. Din punctul de vedere al utilizatorului, totul rămâne la fel. S-ar putea să obțineți chiar și avantaje suplimentare, cum ar fi creșterea jackpot-ului.

Trebuie să plătesc impozite pe câștiguri?
Lottoland nu va impozita niciuna dintre câștigurile tale. Cu toate acestea, dacă locuiți în afara Regatului Unit, retragerea de fonduri în contul dvs. bancar ar putea include plata impozitelor către administrația locală.

De asemenea, sunteți responsabil pentru plata impozitelor datorate guvernului dumneavoastră. Este recomandabil să solicitați consiliere financiară profesională pentru astfel de chestiuni.

Este sigur să îi furnizez ID-ul meu LottoLand?
LottoLand are toate măsurile de siguranță obișnuite atunci când vine vorba de siguranța online a jucătorilor săi. Au un certificat SSL valid și o criptare adecvată.

Cu toate acestea, ei sunt obligați prin lege să verifice identitatea membrilor lor, motiv pentru care au nevoie de o dovadă a identității, cum ar fi un act de identitate sau un pașaport. Aceasta este o parte a politicii KYC și este necesară de către organismele de reglementare. De asemenea, este necesar pentru plata prețului, protecție împotriva fraudei, acordarea de suport personalizat și verificarea vârstei jucătorilor, ca LottoLand nu acceptă persoane mai mici de 18 ani.

Cum să anulați a LottoLand cont?

Îți poți șterge LottoLand cont după ce închideți toate pariurile active și soldul contului dvs. este la 0.00. Pentru a vă închide contul, trebuie să:

  • Conectați-vă la LottoLand cont
  • Faceți clic pe numele dvs. în colțul din dreapta sus al paginii
  • Deschide Profilul meu în meniul drop-down
  • Faceți clic pe cont și starea jocurilor de noroc mai sigure
  • Odată ajuns acolo, faceți clic pe Închidere cont și apoi pe Trimitere
  • Veți primi un e-mail de confirmare a închiderii contului dvs.

De ce ar trebui să joci la Lottoland?

Vrei să joci SUA? Powerball din Europa? Ai vrea sa incerci EuroMillions chiar dacă ești din Australia? Lottoland oferă un site web unde puteți paria pe loterii din toată lumea.

Numărul mare de loterii este suficient de atractiv. Lottoland îl face și mai tentant cu jackpoturi speciale și alte promoții. Oferiți acestei platforme o lovitură pentru a descoperi de ce mii din întreaga lume sunt încântați de ea!

LottoLand Alternative

TheLotter are o tradiție mai lungă, mai multe jocuri și metode de plată suplimentare, ceea ce o face mai bună în aproape fiecare domeniu.

Citește întregul TheLotter recenzie

O experiență de joc completă și un asistență pentru clienți pe care vă puteți baza LottoAgent merită să încerci.

Citește întregul LottoAgent recenzie

Ghid de utilizare

Gânduri 69 despre „LottoLand Revizuire"

  1. Sunt un fan al jocurilor de noroc și îmi plac pariurile sportive. Când am aflat anul trecut de la prietenul meu că LottoLand oferă mult mai mult decât jocuri de loterie, am sărit imediat pe el. Este adevărat că au prevederi pentru jocuri de cazinou și pariuri sportive, dar eu personal am simțit că nu a fost atât de bine.

  2. Odată am încercat LottoLand, nu m-aș putea întoarce niciodată la alt site de jocuri de noroc. Aici, mă pot bucura de toate jocurile de slot populare care îmi plac, în timp ce aștept rezultatele celor mai grozave loterie din lume. Promoțiile frecvente și generoase de pe site fac totul și mai bine, oferind o șansă mai semnificativă de a se termina cu profit.

  3. Principalul punct de vânzare care m-a făcut un client fidel LottoLand este faptul că platforma nu percepe taxe pe câștigurile tale. Asta m-a făcut să simt că echipa din spatele site-ului are grijă de jucătorii săi, motiv pentru care nu am avut niciodată nevoie de două opinii pentru a mă alătura. De asemenea, nu am avut niciodată probleme la retragerea câștigurilor, așa că continui să folosesc LottoLand cu toată forţa şi acum.

  4. Un site foarte învechit, necesită funcții mai interesante și un design cool pentru pagină. In ceea ce priveste serviciile oferite as spune ca este ok-ok.

  5. Îmi place asta LottoLand nu impune taxe pe câștigurile de pe platforma sa. Trebuie să plătesc doar taxele de stat sau locale, conform descrierii the lotterregulile și regulile țării.

  6. Site grozav pentru a juca jocuri loto online cu premii tentante și are o licență din surse renumite, deci de încredere.

  7. LottoLand este superb. Acestea oferă metode de plată limitate, dar cele mai utilizate și aproape toată lumea va avea acces la ele. Oferă Visa, Mastercard, Skrill și Neteller, UPI și multe altele.

  8. Este bun pentru începători datorită ușurinței în utilizare și disponibilității aplicațiilor mobile. Aplicații frumoase.

  9. Site-ul este sigur, de asta, sunt sigur. Am încercat să creez mai multe conturi, dar nu permit asta. Adică o persoană poate avea un singur cont. Acesta rezumă destul de mult cât de mult acordă importanță securității jucătorilor. Cu toate acestea, ar trebui să adauge mai multe metode de plată. 4 stele!

  10. Bună ziua din Birmania, sunt atât de impresionat de LottoLand caracteristici afișate aici. Am vrut să știu dacă sunt eligibil pentru a câștiga marele jackpot LottoLand?

  11. Nu scriu prea multe recenzii, dar acest site este mult mai interesant de jucat decât oricare altul pe care l-am încercat, cum ar fi Multilotto, etc. Îmi place fiecare parte din jocul la loterie de pe tot globul aici.

  12. Aplicația este bună, dar nu este comparabilă cu alte site-uri uimitoare de loterie precum concurenții săi. Mai ales când vine vorba de metode de depunere și de asistență pentru clienți, are nevoie de îmbunătățiri.

  13. jose antonio tovar

    Lottoland es una estafa. El 22 de diciembre de 2021 a jugué dos decimos de la Lotería de Navidad și a rezultat gratificat cu 100 euro la decimo. Me corresponden 200 y sin embargo solo me han pagado 50 euro. He scris tres mails sin respuesta por su parte și carecen de servicio telofónico.
    Jamás vuelvo a jugar nada con ellos. No aconsejo que nadie lo haga.

  14. Nu am câștigat niciodată o reducere la codul promoțional când adăugam fonduri în contul meu... Au trecut peste 6 luni și am jucat de trei ori... dar nu am avut noroc

  15. Procesul de retragere poate fi greoi de multe ori, vă rugăm să îmbunătățiți asta... altfel îmi place aplicația Android... alegere bună de grafică și interfață de utilizare

  16. Am fost informat prin e-mail astăzi (26 octombrie 2021) ca a Lottoland abonat că nu mai poate opera în Canada după data de 11 noiembrie 2021.
    Motivele nu au fost date. Orice fonduri în cont vor fi returnate.
    În ceea ce priveşte
    din ON, Canada

  17. Îmi plac toate jocurile mele preferate la un singur loc. Acest lucru mă ajută să folosesc reduceri uneori. Deși a devenit rar în aceste zile să găsim reduceri sau cupoane la fiecare bilet, dar totuși loteria online a devenit un lucru când am venit să aud despre prima dată LottoLand.

  18. Experiență uimitoare a utilizatorului pe telefonul mobil. Inițial, am încercat aplicația web însăși, dar ulterior am primit aplicația gratuită pentru comoditate în cumpărarea biletelor. Ghici ce, e super bine. Dă-i bătaie.

  19. Conținut frumos. am folosit Lottoland înainte și a fost minunat în ceea ce privește navigarea prin el și, dacă primiți coduri bonus sau promoționale, trebuie să vă scufundați.

  20. Este minunat cum pot folosi MasterCard, Visa, Skrill sau transferul bancar pentru depozite. O mulțime de alte opțiuni băieți! Lottoland nu va fi o dezamăgire.

  21. Există o mulțime de opțiuni din care puteți alege, despre modul în care doriți să jucați. De exemplu, am ales să aleg funcția de abonament și să joc sindicatele în loc să joc individual. Până acum, a fost o experiență incredibilă.

  22. Ei susțin că au cea mai bună asistență pentru clienți. Aceasta este o astfel de înșelăciune. Întotdeauna apelez la chat-ul lor live, dar sunt mereu offline. Nu știu de ce păstrează chiar această funcție de chat live atunci când nu funcționează corect.

  23. Atendimento via chat é PÉSSIMO, de vez tentarem resolver, enviam um link para vc, ea maioria das vezes q eu tentei reclamar sempre fica um item sem resolver e depois de muito tempo aí começam a te dar atendimento, começou pelo meu cadastro demorou um mês para completar .Grato

  24. Arată și simt frumos pe site, cred că voi cumpăra bilete pentru următoarea extragere a Lotto-ului austriac. Există vreo opțiune pe care să o primesc aici?

  25. Un loc minunat pentru a încerca norocul în joc. Cu surse de încredere, vă puteți juca fără să vă faceți griji cu privire la escrocherii.

  26. Chatul are un timp de așteptare, deoarece este funcțional doar în timpul orelor sale de lucru, așa că a avut o mică problemă acolo, altfel Lottoland este un site de loto de încredere și nu ezit deloc să joc aici.

  27. Site grozav. O mulțime de informații utile aici. Îl trimit către câțiva prieteni și, de asemenea, împărtășesc delicioase. Și, evident, vă mulțumesc pentru efort!

  28. Clarisa Barrientes

    Ai făcut câteva puncte decente acolo. Am căutat pe internet subiectul și am constatat că majoritatea persoanelor vor fi de acord cu site-ul dvs.

    1. Lottery 'n Go Personal

      Dragă Umair, da Lottoland este sigur și puteți verifica oricând singur politica lor de confidențialitate aici lottoland.com/en/privacy

  29. Propriul impuls ar trebui să vă spună când indicatorii sunt, de asemenea, ușor de examinat, probabil că vă acoperă în sus pentru a obține o cădere.

  30. George Osterfield

    Totuși, nu credeți că are atât de mulți jucători pe acest site. Trebuie să se ridice la nivelul celorlalți concurenți

  31. ปั้ ม ไล ค์

    Ca!! Blogez frecvent și îți mulțumesc foarte mult pentru conținutul tău. Articolul mi-a atins cu adevărat interesul.

  32. Cel mai bun lucru care îmi place LottoLand este interfața lor de utilizator uimitoare care îl face atât de simplu și ușor de navigat și de a alege cel mai bun joc. Funcția aplicației IOS este potrivită pentru mine.

  33. O listă destul de grozavă a celor mai bune loterii disponibile și mă bucur de timpul petrecut la Lottoland la aplicația mobilă.

  34. Am fost un vizitator obișnuit la Lottoland, și trebuie să spun că este cel mai bun loc în care poți merge pentru a avea o experiență splendidă. Totul este foarte ușor de utilizat și atractiv! Pur și simplu mi-a plăcut.

  35. A fost minunat să ai opțiuni multiple pentru efectuarea depozitelor. S-a făcut munca mult mai ușoară și mai ușoară cu dispozitivele Android și IOS

  36. Als ze er achter komen dat je uit Nederland komt, wordt je verwijderd en gebanned voor verdere deelname. Al je geld, en eventuele geldprijzen die je hebt gewonnen ben je dus kwijt. Blijf als inwoner van Nederland weg van deze site.

    1. Îmi pare rău să aud despre experiența ta proastă 🙁
      Ai încercat să vorbești cu sprijinul lor? Oricum, încearcă The Lotter/Lotto Agent, Știu că susțin utilizatorii din Olanda.

In medie
4.1 Bazat pe 67

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *

Omg! ... E ta zi norocoasa!

333 milion USD

Urmatoarea tragere la sorti: Vineri, 02 decembrie 2022