LottoLand omtale 2022

Lottoland har vært et populært reisemål for online lotterispillere i årevis. Plattformen ble etablert i 2013, og den lar brukere satse på utfallet på en rekke lottospill fra hele verden. Ta en titt på vår Lottoland anmeldelse som beskriver både fordeler og ulemper med denne leverandøren!

Vurdering
Totalvurdering
4.6
Stol
4.8
Mobil
4.8
Kundeservice
4.7
spill
4.8
Erfaring
4.7
betalinger
4.5
Hvorfor liker vi LottoLand?
Støtt språk

Engelsk, tysk, slovakisk, polsk, portugisisk (Brasil), japansk, ungarsk, svensk

LottoLand Argumenter for og imot

33 globale lotterier tilgjengelig

Lottoland tilbyr mange lotterier – de har 33 loddtrekninger fra Europa, Afrika, Asia, Australia og Nord- og Sør-Amerika. De mest populære valgene, som Powerball og EuroMillions, er der, og du kan også prøve småskala spill som ikke er mindre attraktive.

For å krydre ting, LottoLand tilbyr også syndikatspill. Å spille som en del av et syndikat øker vinneroddsene betydelig, og på dette tidspunktet LottoLand gir syndikatspill for 15 lotterier inkludert Powerball, MegaMillions, LottoPlus og mer.

LotteriAntall linjerAntall aksjer
Super112115
Powerball 500132150
Irsk Lotto 630630150
MegaMillions 10001008158
MegaMillions 500504100
MegaMillions 250252100
Powerball 10001008145
Powerball 750756156
Powerball 250252100
EuroJackpot 100105105
Irsk Lotto 210210150
Irsk Lotto 420420150
Lotto Plus 210210210
Lotto Plus 63063081
Lotto x5 Mer1410
Lotto x5 Boost5655
Lotto x5 MAXI504100

Bortsett fra lotterisyndikater og populære lotteritrekninger, LottoLand tilbyr også interaktive spill som bingo, spilleautomater, bordspill, skrapelodd og andre jackpotspill. Det er også en sportsbook-seksjon på LottoLand, som runder opp spillene som tilbys.

LotteriPris per linje/innsats
EuroMillions€ 3
EuroJackpot€ 2
US PowerBall€ 3.5
US MegaMillions€ 3.5
El Gordo€ 19.99
Tyskland Lotto€ 1.25
SuperEnaLotto€ 2
6/49 GÅ€ 1.20
Polen Mini Lotto€ 0.50
Frankrike LottoN / A
Cash4Life€ 2.50
Kenow€ 1
Østerriksk LottoN / A
Irish LottoN / A
Svensk Lotto Plus€ 3
Verdens millioner€ 10
Tyske Keno€ 1.75
Brasil QuinaN / A
Brasil Mega SenaN / A
Multi Keno€ 1.20

Vær oppmerksom på at tilbudet av lotto kan variere fra land til land. Nettstedet har 11 forskjellige versjoner for spesifikke regioner i verden.

The lottery kan være fokus for vår Lottoland gjennomgang, men plattformen tilbyr også andre spill. Du kan glede deg over skrapelodd og casinospill, og satse på sport på dette nettstedet. En enkelt konto for alle disse anstrengelsene gjør at plattformen kan oppfylle alle dine spillbehov.

Hvordan gjør LottoLand Arbeid?

LottoLand er ikke en lottoside i klassisk forstand av ordet. Du kan forvente at du kan kjøpe lodd til selve lotteritrekningene gjennom siden, men LottoLand fungerer ikke slik. Faktisk, LottoLand er en lotterispillside hvor du satser på utfallet av trekningen i stedet for å delta i selve lotteritrekningen.

Det er ingen geo-restriksjoner på plass slik at du kan satse på utfallet av noen av de tilbudte lotteriene. Det interessante er at det finnes ingen kjøp av lodd gjennom siden. Etter å ha opprettet kontoen din gratis, kan du velge the lottery trekningen du ønsker å satse på og plasser innsatsen din. Det gir mer frihet for LottoLand å tilby sine medlemmer.  

Hvis du vinner, din gevinster vil bli utbetalt fra LottoLand, ikke den offisielle lotterioperatøren. Selskapet har en forsikring som lar dem betale de enorme jackpotbeløpene. De har en prismatching der de gir de samme utbetalingene for hvert premienivå som the lottery operatører. Vi må merke oss at det er utbetalingsregler for hvert spill, så du må lese disse før du plasserer innsatsen.

Hvordan spille LottoLand?

Hvis du vil satse på Lottoland, må du opprette en gratis konto. Så snart du legger til penger på det, kan du velge mellom en rekke lotterier som tilbys av leverandøren. Velg de ønskede tallene og spill på the lotterys utfall. Du kan velge abonnement, bunter og syndikat avtaler også.

Skrapelodd

Når du er fornøyd med valget, fullfør transaksjonen for å satse. Det eneste som gjenstår er å vente på trekningen og se om du vant.

Slik registrerer du deg og bruker LottoLand

  1. Åpne LottoLand nettsted
  2. Klikk på den grønne Registrer-knappen i øvre høyre hjørne
  3. Skriv inn nødvendig informasjon i popup-vinduet: e-post, passord, tittel, navn, fødselsdato, adresse, postnummer og by
  4. Legg til landet ditt og klikk på knappen Opprett ny konto
  5. Du vil automatisk logges på LottoLand
  6. Fyll opp kontosaldoen din ved å sette inn penger med Neteller, Visa, Mastercard, UPI, Rupay eller Netbanking
  7. Velg the lottery/spillet du ønsker å spille, velg antall innsatser/linjer og velg tallene dine
  8. Du vil alltid motta en bekreftelse på e-post med din påmelding.

Hver ny LottoLand medlem er kvalifisert til å få ett gratisspill ved registrering på plattformen. For å få ditt gratisspill må du:

  • Være minst 18 år gammel (21 i noen land)
  • Bor i et land der lottospill er tillatt
  • Lag en LottoLand konto for første gang.

Når du melder deg på LottoLand, vil gratisspillet ditt vente på deg i Min konto-menyen, og du kan bruke det til å plassere et lottospill på et valgfritt lotteri.

Betyr Lottoland Har du et brukervennlig grensesnitt?

Når det gjelder nettsidegrafikk, kan ikke ting bli enklere enn Lottolandgrensesnitt. Hjemmesiden viser øyeblikkelig populære spill og jackpotter. Toppmenyen viser flere spesifiserte lotterier og lenker til andre spill du kan spille på nettstedet.

hjemmeside

Hele prosessen er grei, og selv de uten erfaring skal føle seg komfortable. Plattformen er tilgjengelig på flere språk. Ikke nøl med å velge morsmål for å føle deg mer hjemme når du bruker nettstedet.

De viktigste funksjonene i Lottoland app

Hvis du har det travelt til kjøpe lodd, tillater en mobiltelefon spill fra hvor som helst. Enten du er på bussen eller tar en pause på jobben (vi vil ikke si det), kan du bruke mobile enheter til å spille lotto.

For å hjelpe deg med dette, Lottoland har laget en mobilvennlig nettside. Likevel, for den beste brukeropplevelsen, bør du vurdere å laste ned Android- eller iOS-appene. Appene er gratis og kan enkelt lastes ned fra den offisielle LottoLand nettstedet, og du kan bruke samme konto for å spille the lottery.

De LottoLand mobilappen vant prisen for beste lottoapp i 2015 på Gaming App Awards. Selv om den ikke lenger finnes på Google Play, kan Android-appen lastes ned fra den offisielle siden. Her er hva du trenger å gjøre for å installere og bruke LottoLand app:

  • Logg inn på din LottoLand konto
  • Klikk på LottoLand app i sekundærmenyen nederst på siden
  • La appen laste ned og installere på enheten din
  • Åpne appen og begynn å satse på noen av de mest kjente lotteriene over hele verden

Fordelene ved å bruke LottoLand Mobile App

De LottoLand mobile app er designet for å følge samme design som skrivebordsnettstedet, men har funksjoner som er verdt å ha:

  • Påloggingsprosess med ett klikk – du trenger ikke logge på hele tiden LottoLand, ettersom du kan logge på med en biometrisk metode som et tommelavtrykk
  • Raske innskudd og uttak – appen lar deg gjøre enkle innskudd og lagre din foretrukne innskuddsmetode i appen
  • Spill favorittlotteriet ditt når som helst, hvor som helst – det fine med mobilapper er at du kan få tilgang til favorittlotterispillet ditt når som helst og hvor som helst.

Mobil brukergrensesnitt

Lottoland tilbyr et mobilvennlig nettsted. For å få den beste opplevelsen, bør du vurdere å laste ned Android- eller iOS-appen til telefonen, nettbrettet eller en annen bærbar enhet. Disse appene er gratis, og du kan bruke samme konto for å spille the lottery.

Lottoland Kuponger, kampanjer og rabattkoder

Mens du setter inn penger på kontoen din, kan du løse inn kampanjekoder. Disse kodene kan gi deg en bonus, som betyr mer penger å satse på the lottery.

Plattformen tilbyr også spesielle jackpot-kampanjer. Dette kan øke jackpotten i forhold til the lottery tegner. Det gjør det mulig for spillerne å vinne enda større summer enn forventet, og er best for de som ser frem til hvordan vinne the lottery.

NumberShield er en annen spennende promoteringsfunksjon som tilbys av nettstedet. Hvis du beskytter en kombinasjon, betyr det at du ikke trenger å dele jackpoten. Summen er ikke viktig, og heller ikke antall spillere med samme antall. Du vil motta hele jackpotsummen som ble spesifisert før tegningen starter.

LottoLand Lojalitetsprogram

LottoLand kjører a lojalitetsprogram for sine medlemmer. Det er et program der plattformen belønner medlemmene for deres aktivitet, og den har tre nivåer, Sølv, gull og diamant.

Nivåene kommer med forskjellige fordeler, og disse bestemmes av brukerens aktivitet på plattformen, hvor mange innsatser de har plassert, og tiden siden siste aktivitet på LottoLand.

Noen av VIP-lojalitetsprogrammet fordeler på LottoLand inkluderer:

  • VIP-premietrekninger
  • Spesielle anledninger gifs
  • Tilpassede kampanjer og bonuser
  • Personlig kontoadministrator

Betalingsmetoder kl Lottoland

Lottoland tilbyr totalt åtte betalingsmåter. Imidlertid er ikke alle tilgjengelige i alle land. Oddsen er at du kan bruke de mest populære betalingsalternativene hvor som helst. Det betyr Visa og MasterCard, inkludert både kreditt- og debetkort, så vel som Skrill og Neteller.

LottoLand betalingsmetoder

Hvis du foretar en bankoverføring, må du vente i opptil to virkedager før midlene vises. Den gode nyheten er at Lottoland vil legge til en 3% bonus for å gjøre det verdt det.

Betalingsmåte for innskuddGjennomsnittlig behandlingstid
Debet- / kredittkortØyeblikkelig (på nettet)
SEPA AutogiroØyeblikkelig (på nettet)
BankoverføringØyeblikkelig (på nettet)
E-lommebøkerØyeblikkelig (på nettet)

VisumNetellerPaysafecardmye bedre
MasterCardSkrillCash2CodeBankoverføring

Hvordan ta ut penger fra LottoLand?

Noen LottoLand Vinneren kan be om et uttak av gevinstene sine fra delen Mine transaksjoner i kontomenyen. De to primære uttaksmetodene er debet-/kredittkort og bankoverføring. Vær oppmerksom på at spillere med verifiserte kontoer kan be om utbetalinger, som LottoLand overholder KYC/AML-retningslinjene.

Du bør følge disse trinnene for å ta ut gevinstene dine fra LottoLand:

  1. Logg inn på din LottoLand konto
  2. Under Min konto klikker du på Mine transaksjoner
  3. Velg tilgjengelig uttaksmetode og summen du ønsker å ta ut
  4. Fullfør instruksjonene på skjermen
  5. Klikk på Ta ut og pengene skal være på kontoen din fra 1 til 5 dager

Betalingsmåte for uttakGjennomsnittlig behandlingstid
Debet- / kredittkort3-5 dager
Bankoverføring1-3 dager

LottoLand Utbetalingsregler

LottoLand overholder KYC/AML-retningslinjene, og de kan bare tillate uttak av midler til personer med verifiserte kontoer. Du kan bekrefte din LottoLand konto ved å bruke tilstrekkelig identitetsbevis og adressebevis:

  • Nasjonalt ID
  • Passport
  • Førerkort
  • Strømregning
  • Skatteregning

Lottoland Vilkår og betingelser

Lottoland støtter et stort antall land. Forsikre deg imidlertid om at landet ditt er på listen, slik at du kan opprette en konto på nettstedet. I tillegg må du oppfylle det lovlige alderskravet. Det avhenger av ditt land og kan gå fra 18 til 21 år.

Det er viktig å merke seg at du ikke kan opprette flere kontoer. En enkelt person kan bare søke om en konto. Alle som er koblet til Lottoland (dvs. familiemedlemmer) har ikke lov til å spille på nettstedet.

Lottoland jackpot Vinnere

Lottoland er stolt av sin største jackpotvinner i nettstedets historie. Den monumentale prisen ble gitt i 2018 til en dame ved navn Christina fra Berlin, som satset over LottoLand på EuroMillions lotteri og vant svimlende £79 millioner eller nærmere €90 millioner.

LottoLand Vinner

credit: Lottoland

En annen heldig Lottoland vinneren var en viss Matt, som vant a € 22 millioner LottoLand satse. LottoLand brakte ham til Gibraltar for en fotoshoot på en yacht, hvor han også samlet inn gevinstene sine. Siden kan stolt skryte av at de har betalt mer enn €110 millioner til medlemmene. En viss Mr. S vant £1 million på et Keno-veddemål LottoLand.

LottoLand Vinner I

credit: Lottoland

Kundeservice

Før du kontakter kundeagenter, kan du gå til FAQ-delen. Selv om den ikke er spesielt rik, inneholder den svar på grunnleggende spørsmål om nettstedet. Hvis du ikke finner svar der, er det på tide å nå Lottoland kundeservice.

Lottoland Kundeservice

Den raskeste måten å kontakte kundesupport er å bruke live chat. Agenter jobber imidlertid bare i begrensede timer, og disse er:

  • Mandag til fredag: 12 - 11 CET
  • lørdag: 12 AM - 8 AM og 9:30 til 5:30 CET
  • Søndag: 1 AM - 9 AM og 9:30 til 5:30 CET

Alternativt kan du sende nettstedet en melding med spørsmålet ditt. Avhengig av arbeidstiden kan de svare med en gang, eller du må vente opptil 24 timer. Den offisielle LottoLand e-postadresse er [e-postbeskyttet], men det er flere for de forskjellige landene hvor LottoLand yter sine tjenester.

Is LottoLand En svindel eller et lovlig nettsted?

Når du tenker på å bli med på en online lotteriside, er et spørsmål som alltid dukker opp nettstedets legitimitet. Her snakker vi om LottoLand - En legitim nettside grunnlagt i 2013, med eierselskap basert i Gibraltar. Den har aktive lisenser fra UK Gambling Commission og Gibraltar Betting and Gaming Association. Siden er regulert av UK Gambling Commission, en av de mest anerkjente styringsorganene i bransjen, men har også lisenser fra andre anerkjente myndigheter:

  • UK Gambling Commission
  • Republikken Irland
  • Regjeringen i nordlige territorier
  • Gibraltar Betting and Gaming Association

 Nedenfor er øyeblikksbildene av LottoLandsine lisenser i Storbritannia og Gibraltar.

LottoLand er mest stolt av det faktum de har betalte opp alle jackpottene medlemmene deres har vunnet. Det beviser at nettstedet er pålitelig og pålitelig, og de står ved dets ord.

LottoLand har også en aktivt SSL-sertifikat på nettstedet deres, og sikrer at alle brukerdata holdes trygge, sikre og krypterte. Brukere kan fritt sette inn penger på siden, spille spillene, og hvis de vinner, vil de få premiene sine, hele tiden, deres private data forblir krypterte og sikre.

Etter lesing LottoLandpersonvernregler, er det tydelig at de har alle basene dekket, og mens de samler inn mye brukergenerert data, sier de at de deler det ikke med tredjeparter. Siden råder også medlemmene til å lage sikre passord og ikke dele deres LottoLand kontoer med hvem som helst.

Hvis jeg vinner på LottoLand, Hvor kommer premiepengene fra?

LottoLand fungerer basert på en spillmodell. Du kjøper en "billett", men satser faktisk på et bestemt resultat. Hvis resultatet er den vinnende, vinner du samme premie som om du spilte the lottery. LottoLand bruker en forsikringsmodell for å dekke store gevinster, og betaler ut av egen lomme for mindre gevinster. De har for tiden Guinness verdensrekord for den største gamblingutbetalingen, på €90 millioner.

Lottoland Spørsmål og svar

Hvordan kan jeg være sikker på at jeg vil motta gevinsten min?
Lottoland har flere spilllisenser fra relevante myndigheter. Selskapet har arbeidet i mange år og overholder alle forskrifter. Det er en garanti for at du vil motta alle gevinster. Du kan også sjekke hvor lang tid det tar å få pengene, etter å ha vunnet.

Kommer billetten min til den offisielle trekningen?
I stedet for å komme inn the lottery tegner, Lottoland lar deg satse på the lotterys utfall. Fra brukerens synspunkt forblir alt det samme. Du kan til og med få ekstra fordeler som jackpot boosts.

Må jeg betale skatt på gevinsten?
Lottoland vil ikke beskatte noen av gevinstene dine. Imidlertid, hvis du bor utenfor Storbritannia, kan det hende at du tar ut midler til bankkontoen din betaler skatt til den lokale regjeringen.

Du er også ansvarlig for å betale skattene til din regjering. Det er lurt å be om profesjonell økonomisk rådgivning for slike saker.

Er det trygt å oppgi ID-en min til LottoLand?
LottoLand har alle de vanlige sikkerhetsreglene på plass når det kommer til online sikkerheten til sine spillere. De har et gyldig SSL-sertifikat og riktig kryptering på plass.

Imidlertid er de lovpålagt å sjekke identiteten til medlemmene sine, og det er derfor de krever bevis på identitet som ID eller pass. Dette er en del av KYC-policyen og er nødvendig av reguleringsorganene. Det er også nødvendig for utbetaling av premier, beskyttelse mot svindel, gi personlig støtte og sjekke alderen til spillerne, som LottoLand godtar ikke personer yngre enn 18 år.

Hvordan avbryte en LottoLand konto?

Du kan slette din LottoLand konto når du stenger alle aktive spill og kontosaldoen din er på 0.00. For å stenge kontoen din må du:

  • Logg inn LottoLand konto
  • Klikk på navnet ditt øverst til høyre på siden
  • Åpne Min profil i rullegardinmenyen
  • Klikk på Konto og sikrere gamblingstatus
  • Når du er der, klikker du på Lukk konto og deretter Send
  • Du vil motta en e-post som bekrefter stengingen av kontoen din.

Hvorfor skal du spille kl Lottoland?

Vil du spille USA Powerball fra Europa? Har du lyst til å prøve EuroMillions selv om du er fra Australia? Lottoland tilbyr et nettsted der du kan satse på lotterier fra hele verden.

Det store antallet lotterier er attraktivt nok. Lottoland gjør det enda mer fristende med spesielle jackpotter og andre kampanjer. Gi denne plattformen et skudd for å oppdage hvorfor tusenvis over hele verden er glade for det!

LottoLand Alternatives

TheLotter har en lengre tradisjon, flere spill og flere betalingsmåter, noe som gjør det bedre på nesten alle områder.

Les hele TheLotter anmeldelse

En allsidig spillopplevelse og kundesupport du kan stole på LottoAgent verdt å prøve.

Les hele LottoAgent anmeldelse

Brukeranmeldelser

69 tanker om “LottoLand Anmeldelse"

  1. Jeg kan stole på dataene mine med Lottoland ettersom det er et kjent merkenavn i lotteriindustrien og det har eksistert en stund.

  2. Jeg er spillfan og elsker sportsbetting. Da jeg fikk vite det fra min venn i fjor LottoLand tilbyr mye mer enn bare lotterispill, jeg hoppet umiddelbart på det. Det er sant at de har tilbud for kasinospill og sportsbetting, men jeg personlig følte at det ikke var så bra.

  3. En gang prøvde jeg LottoLand, Jeg kunne aldri gå tilbake til en annen gamblingside. Her kan jeg glede meg over alle de populære spilleautomatene jeg liker, mens jeg venter på resultatene fra de største lotteriene i verden. De hyppige og sjenerøse kampanjene på siden gjør alt enda bedre, og gir en større sjanse for å ende med fortjeneste.

  4. Det viktigste salgsargumentet som gjorde meg til en lojal kunde til LottoLand er det faktum at plattformen ikke belaster noen skatter på dine gevinster. Det fikk meg til å føle at teamet bak siden bryr seg om spillerne sine, og det er grunnen til at jeg aldri trengte to meninger for å bli med. Jeg har heller aldri hatt problemer med å ta ut gevinstene mine, så jeg fortsetter å bruke LottoLand med full kraft også nå.

  5. Veldig foreldet type nettside, trenger flere spennende funksjoner og kult design på siden. Når det gjelder tjenestene som tilbys, vil jeg si det er ok-ok.

  6. jeg liker det LottoLand pålegger ingen skatter på gevinstene på plattformen sin. Jeg trenger kun å betale statlige eller lokale skatter, i henhold til the lotteries og landets regler.

  7. Flott nettsted for å spille online lottospill med fristende premier, og den har en lisens fra anerkjente kilder, så den er veldig pålitelig.

  8. LottoLand er suveren. De tilbyr begrensede, men mest brukte betalingsmåter, og nesten alle vil ha tilgang til det. De tilbyr Visa, Mastercard, Skrill og Neteller, UPI og mer.

  9. Det er bra for nybegynnere på grunn av brukervennligheten og tilgjengeligheten til mobilapplikasjoner. Fine apper.

  10. Siden er sikker, det er jeg sikker på. Jeg prøvde å opprette flere kontoer, men de tillater ikke det. Jeg mener én person kan bare ha én konto. Det oppsummerer ganske mye hvor mye de legger vekt på spillernes sikkerhet. De bør imidlertid legge til flere betalingsmåter. 4 stjerner!

  11. Hei fra Burma, jeg er så imponert over LottoLand funksjoner som vises her. Jeg ville vite om jeg er kvalifisert til å vinne den store jackpotten LottoLand?

  12. Jeg skriver ikke så mye omtaler, men denne siden er mye mer spennende å spille enn noen andre jeg har prøvd, som Multilotto, osv. Jeg liker å spille lotterier fra hele verden her.

  13. Appen er bra, men den kan ikke sammenlignes med andre fantastiske lotterisider som konkurrentene. Spesielt når det kommer til innskuddsmetoder og kundestøtte, må det forbedres.

  14. jose antonio tovar

    Lottoland es una estafa. El 22 de diciembre de 2021 jugué dos décimos de la Lotería de Navidad y resultaron agraciados con 100 euro el décimo. Me corresponden 200 y sin embargo solo me han pagado 50 euros. Han escrito tres mails sin respuesta por su parte y carecen de servicio telofónico.
    Jamás vuelvo a jugar nada con ellos. No aconsejo que nadie lo haga.

  15. Jeg har aldri tjent en kampanjekoderabatt mens jeg satte inn penger på kontoen min ... Det har gått over 6 måneder og jeg har spilt tre ganger ... men uten hell

  16. Uttaksprosessen kan være tungvint mange ganger, vennligst forbedre det ... ellers liker jeg Android-appen ... godt utvalg av grafikk og brukergrensesnitt

  17. Jeg ble informert via e-post i dag (26. oktober 2021) som en Lottoland abonnent at den ikke lenger kan operere i Canada etter 11. november 2021.
    Årsakene ble ikke gitt. Eventuelle midler på konto vil bli returnert.
    hilsen
    fra ON, Canada

  18. Jeg liker alle favorittspillene mine på ett sted. Dette hjelper meg noen ganger med rabatter. Selv om det har blitt sjeldent i disse dager å finne rabatter eller kuponger på hver billett, men fortsatt har online lotteri blitt en ting da jeg først kom for å høre om LottoLand.

  19. Fantastisk brukeropplevelse på mobiltelefonen. Opprinnelig prøvde jeg selve webappen, men fikk senere gratisappen for å kjøpe billetter. Gjett hva, det er supergodt. Bare gå for det.

  20. Fint innhold. jeg har brukt Lottoland før, og det var flott når det gjelder å navigere gjennom det, og hvis du får bonus- eller kampanjekoder, er det bare å dykke inn.

  21. Det er fantastisk hvordan jeg kan bruke MasterCard, Visa, Skrill eller bankoverføring for innskudd. Mange andre alternativer gutter! Lottoland vil ikke være en skuffelse.

  22. Det er mange alternativer å velge mellom, hvordan du vil spille. For eksempel valgte jeg å gå for abonnementsfunksjonen, og spille syndikater i stedet for å spille individuelt. Så langt har det vært en utrolig opplevelse.

  23. De hevder at de har den beste kundestøtten. Det er et slikt juks. Jeg henvender meg alltid til livechatten deres, men de er alltid frakoblet. Jeg vet ikke hvorfor de til og med beholder denne live chat-funksjonen når de ikke fungerer som de skal.

  24. Atendimento via chat é PÉSSIMO, de vez tentarem resolver, enviam um link para vc, ea maioria das vezes q eu tentei reclamar semper fica um item sem resolver e depois de muito tempo aí começam a te dar atendimento, começou pelo meu cadastro demorou um mês para completear .Grato

  25. Fin nettstedsutseende, jeg tror jeg skal kjøpe billetter til neste trekning av Austria Lotto. Er det noe alternativ jeg kan få kampanjekode her?

  26. Chatten har ventetid, da den kun kan brukes i løpet av arbeidstiden, så hadde et lite problem der, ellers Lottoland er et pålitelig lottory-nettsted, og jeg nøler ikke med å spille her i det hele tatt.

  27. Flott nettside. Mye nyttig informasjon her. Jeg sender den til noen få venner og deler i tillegg deilig. Og selvfølgelig, takk for innsatsen!

  28. Clarisa Barrientes

    Du gjorde noen anstendige poeng der. Jeg så på Internett etter emnet og fant at de fleste er enige i nettstedet ditt.

    1. Lottery 'n Go Staff

      Kjære Umair, ja Lottoland er trygt, og du kan alltid sjekke personvernreglene deres her lottoland.com/en/privacy

  29. Din egen impuls skal fortelle deg når indikatorene også er enkle å undersøke, de vil sannsynligvis belegge deg oppover for å få et fall.

  30. George Osterfield

    Tror fremdeles ikke at det har så mange spillere på dette nettstedet. Det må nivåes opp med andre konkurrenter

  31. ปั้ ม ไล ค์

    Som!! Jeg blogger ofte, og jeg takker virkelig for innholdet. Artikkelen har virkelig nådd min interesse.

  32. Det beste jeg liker med LottoLand er deres fantastiske brukergrensesnitt som gjør det så enkelt og enkelt å navigere og velge det beste spillet. IOS-app-funksjonen er akkurat riktig for meg.

  33. En ganske god liste over beste lotterier tilgjengelig, og jeg koser meg med tiden Lottoland på mobilappen.

  34. Jeg har vært en fast besøk på Lottoland, og jeg må si at det er det beste stedet man kan gå for å få en fantastisk opplevelse. Alt om det er så brukervennlig og attraktivt! Bare elsket det.

  35. Det var flott å ha mangfoldige alternativer for å gjøre innskudd. Gjorde jobben så mye jevnere og enklere med android- og IOS-enhetene

  36. Når hun kommer etter at ditt Nederland kommer, blir du fjernet og planlagt for et annet navn. Al je geld, en eventuele geldprijzen die je had gewonnen ben je dus kwijt. Blant som inwoner fra Nederland fra dette nettstedet.

    1. Jeg beklager å høre om den dårlige opplevelsen din 🙁
      Prøvde du å snakke med deres støtte? Uansett, prøv The Lotter/Lotto AgentJeg vet at de støtter brukere fra Holland.

Gjennomsnitt
4.1 Basert på 67

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket *

Omg! ... DET er din heldig dag!

USD 333 million

Neste trekning: Fredag ​​02. desember 2022